Індивідуальна демонстрація PawnShop

Заповніть, будь ласка, форму для проведення демонстрації

Ви отримуєте:

Слово нашим клієнтам

Говда ЮрійПО “Ломбард Копійка”
Read More
ПТ “Ломбард “Копійка” є користувачем ліцензійної програми PawnShop з кінця 2009 року. За цей час програму було встановлено на 17 філіях та у головному офісі нашого Товариства. Програма повністю виправдала очікування, покладені на її у напрямку полегшення процедури видачі кредитів під заставу, як у своєму функціоналі, так і в простоті навчання роботи з нею, що було головними вимогами, що ставилися до програмного забезпечення.
Берман ОлександрПО “Ломбард “Берман та компанія”
Read More
Програма PawnShop відповідає нормам законодавства України, має зручний інтерфейс, проста в установці та використанні. Реалізована велика кількість статистичних звітів, що дозволяють отримати всю необхідну інформацію про діяльність ломбарду. Програма дає змогу контролювати роботу персоналу. Також, хотілося б відзначити кваліфіковану допомогу розробників компанії Algo-rithm, які завжди дають консультації та здійснюють підтримку програмного забезпечення.
Бертольд ОлесяПТ “Ломбард “Алдан”
Read More
У програмі PawnShop є чіткі вказівки з кожного питання. Також дуже зручні налаштування на вибір таблиць та інших параметрів. Оновлення дають нові можливості щодо залучення клієнтів та роботи касирів, програма стає більш зручною у використанні.
Суригіна Л.М. ПТ “Ломбард "Сакура"
Read More
З самого початку своєї діяльності, у якості облікової та реєструючої системи операційної діяльності ломбарду ми використовуємо програмне забезпечення PawnShop. Програма PawnShop є єдиним продуктом на ринку, котрий максимально задовольняє потреби автоматизації бізнеса на ринку спеціалізованих рішень для ломбарду. Висловлюємо велику подяку співробітникам компанії “Алго-ритм” за ефективну роботу та постійну готовність відповідати високим вимогам замовника.
Шатан В.М.ПТ “Ломбард “Золоте Руно”
Read More
Користуючись програмою PawnShop, хотілося б відзначити простоту та легкість у засвоєнні програми, як досвідченого користувача, так і не досвідченого користувача ПК. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, тому навчання персоналу зайняло мінімум часу. Я вірю, що відносини, що склалися, будуть фундаментом для подальшого взаємовигідного співробітництва.
Єлістратов Є.В.ПТ “Ломбард “Соломон”
Read More
Для успішної діяльності ломбарду Соломон необхідне професійне програмне забезпечення. Велика кількість клієнтів, з різними сумами позик та термінами погашення та заборгованостями може заплутати будь-якого фахівця. Програма PawnShop оснащена зручним та зрозумілим інтерфейсом, має низку функціональних можливостей та зручний пошук застав, що прискорюють роботу експерт-оцінювача, що дозволяє скоротити час обслуговування клієнта до 3-5 хвилин. А ще величезний плюс у роботі PawnShop, що база даних зберігається у нашому ломбарді, та не потрібне підключення до мережі "інтернет". У тех.підтримці працюють тільки професіонали, які допомагають нам у вирішенні будь-яких питань. А це ще один плюс, щоб не змінювати програму PawnShop на щось інше. Ломбард Соломон щіро рекомендує програму PawnShop!
Коваленко В.ПТ “Ломбард ЮА”
Read More
Подобається швидка реакція на вирішення проблем, із програмою ломбарду раніше не працював, і доводилося дуже часто звертатися. Сервіс на найвищому рівні. Дякую 🙂

PawnShop – специализированное программное обеспечение, которое помогает эффективно автоматизировать учет в ломбарде любого типа. Функциональность приложения поможет оптимизировать работу любой компании. Все особенности учета в ломбардах нашли свое отражение в возможностях программы.

Скачать программу учета ломбарда PawnShop

Вы владелец ломбарда или сети ломбардов. Ваш бизнес растёт и требует управления и контроля за действиями сотрудников. Пришло время автоматизировать ломбардный бизнес. В интернете множество программных решений, которые обладают разными возможностями и свойствами. Есть решения для автоматизации на платформе 1С, есть облачные сервисы, которые позволяют работать через интернет, но самое популярное и безопасное - это программное обеспечение, которое устанавливается на компьютеры ломбарда, а скачать программу учета ломбарда можно бесплатно на сайте компании - разработчика. Лидером в сфере автоматизации ломбарда является программа PawnShop, которая используется в более 2000 ломбардов.

Как же выбрать программу для ломбарда?

Первым, что нужно сделать - это сформулировать задачи и критерии для отбора:

 • с каким залоговым имуществом работает ваш ломбард?
 • на каких условия выдаете кредит? Удерживаете проценты за пользование по факту визита клиента или авансом?
 • если у Вас сеть филиалов, то требуется ли ведение единой базы данных для формирования управленческих отчетов и отчетов в законодательные органы?
 • планируете ли вы ограничить доступ сотрудников к информации? Можете ли вы создать разные группы прав доступа?

Когда задачи поставлены, переходим к поиску. Сразу скажем, что бесплатных программ для ломбардов очень мало. Чтобы их найти, в поисковой строке пишем “программа для ломбарда скачать бесплатно”.

Скачиваем бесплатную версию программы для ломбарда, например PawnShop. Она позволяет работать 30 дней без внесения оплаты. Если решение подходит, то можно оплатить полную версию всего от 20$ в месяц.

Устанавливаем на ПК и вводим настройки для адаптации ПО к вашим задачам. Указываем реквизиты ломбарда, настраиваем справочник цен на золото и систему начислений для автоматизации работы с залоговыми договорами.

Программа ломбарда скачать для ведения учета. Что вы получаете?

Вы получаете многофункциональный продукт, который предлагает пользователю следующие опции:

 • ускоренная процедура регистрации новых клиентов;
 • многочисленные отчеты, соответствующие актуальным требованиям законодательства;
 • СМС-оповещение клиентов о сроках оплаты и акционных предложениях;
 • контроль над всеми филиалами сети в одной учетной системе;
 • установка индивидуальных тарифов для разных категорий населения;
 • надежное хранение данных и её регулярное резервное копирование;
 • быстрый поиск залогового договора и многое другое.

Скачать программу для ломбарда бесплатно на 30 дней

Программа для ломбарда скачать бесплатно – это просто! Убедитесь в современности и многофункциональности PawnShop! Вы получите универсальный продукт, которому можно доверить всю рутинную работу.